dts.ua
shop.dts.ua

Співпраця

Компанія ДТС пропонує партнерську співпрацю для осіб та організацій, які зацікавлені в фінансовому успіху та подальшому розвитку власного  бізнесу.

Ми раді запропонувати нову концепцію партнерства. Вийнятковою рисою цієї партнерської програми є її направленість на ріст та розвиток партнера разом з розвитком нашої компанії.

Незалежно від Вашого попереднього досвіду та глибини розуміння експортно-імпортних операцій, ми передбачили схеми співпраці як для досвідчених імопртерів так і для новачків у цій сфері.

Перший варіант партнерської програми складається з наступних етапів:

  • КРОК 1. Партнер визначає перелік товарів, з запропонованого асортименту, та їх кількість;
  • КРОК 2. Ми виконуємо попередні розрахунки вхідної ціни виходячи з умов, що склалися на цей момент;
  • КРОК 3. Визначивши об'єм спільного замовлення, партнер надає передплату своєї частини замовлення у розмірі 30% від вартості;
  • КРОК 4. Після підтвердження готовності замовлення – сплачується залишок суми;
  • КРОК 5. За 5 днів до прибуття контейнеру в порт компанія ДТС надає партнеру підсумкові розрахунки вартості замовлення. Оформлення вантажу буде виконано таким чином, що, у випадку незгоди партнера з вартістю митного оформлення, він зможе запропонувати свій варіант, або провести митне оформлення власної частини вантажу самостійно.

Другий вид партнерської програми - розвиток власного бізнесу під власної торговою маркою. В цьому випадку ми пропонуємо нашим партнерам використати наш досвід співпраці з Китаєм, скористатися нашими контактами та інфраструктурою в Китаї. Ми запропонуємо оптимальну схему пошуку товарів, формування вантажів, їх доставки та митного оформлення, а також надамо можливість використання складів в Шеньжені для тимчасового зберігання товарів та комплектації збірних вантажів.

Звичайно, запропоновані схеми співпраці не остаточні і ми з радістю розглянемо інші Ваші пропозиції та побажання.

В першому випадку  партнерської програми Ви можете розраховувати не лише на підтримку в оформленні імпорту,  а також і на маркетингову в контексті просування та стимулювання продажу наших товарів.

Щодо питань співпраці:

Ольга Вакуленко

044 453 53 03

097 919 55 32

скайп: fairy_tears

icq: 251763119

FaLang translation system by Faboba